Biz Kimiz?

Mutlu etmeyi seven bir aileyiz...

Verdiği hizmetlerle milyonlarca insanın yüzünü güldüren kocaman bir aile.

Rehber Fırsatı, en hesaplı ve kalitelisi alışveriş

2020 yılında Odak Medya Creative Studio iştiraki olarak pazaryeri e ticaret platformu olarak projelendirilen www.rehberfirsati.com, sektörün en yenisi en heyecanlısı ve en dolusu olarak hizmetinize sunulmuştur.

Rehber Fırsatı Ailesi olarak, 2019’da çıktığımız bu yolda, müşterilerimize kalitenin, makul fiyatın ve güvenilir alışverişin hizmetini sunmaktayız. Ürünler hakkında müşterilerimizin çok daha detaylı bilgi sahibi olması için ürünleri video, görsel, yazılı ve creative animasyonlarla tüm detaylarıyla müşterilerimize sunmaktayız.

E-ticarette güvenilirlik, müşterilerimize sunduğumuz en yüce teminattır. Sanal mağazamız, 7 gün 24 saat müşterilerimize hizmet vermektedir. Yüzbinlerce çeşit ürünü sizlerle ile buluşturup ve onlara tek tuşla kapınıza kadar getirmekteyiz. Tüm ürünlerimizi, en güncel bilgileri ile sizlere sunup, birçok ödeme yöntemini sizlere sunuyoruz. Sanal mağaza sektörü ile ürünlerini tanıtmak isteyen yerel çapta birçok firmaya, e-ticaretin kapısını açmaktayız. Giyimden ayakkabıya, teknolojik ürünlerden teknik malzemelere, kişisel bakım ürünlerinden temel sağlık maddelerine, kişisel aksesuarlardan mutfak araçlarına, bebek ihtiyaçlarından ofis malzemelerine, kitaplardan oyun ve filmlere kadar yüzbinlerce farklı ürünün, müşterilerimiz ekranlarına sunup, tek tuşla kapıya kadar teslim etmekteyiz.

Yaratıcı Olalım!..

REHBER FIRSATI İLE EN YARATICI ÇÖZÜMLERLE TANIŞIN!

ruler-transparent

VİDEO

Video

ruler-transparent

HARİKA TASARIMLAR

tASARIM İÇERİK

ruler-transparent

MARKALAŞMA

İçerik

ruler-transparent

FOROĞRAFÇILIK

Profesyonel çekim

ÜRÜNLERİ SİZE NASIL TANITIRIZ?

Örnek Sunumlarımız

Ürünlerimizi sizlere nasıl tanıtıyoruz? Örnek videolarımızı izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz...
Play Video

Rehber Fırsatı Ürün Tanıtımlarımızdan

Play Video

Rehber Fırsatı Hizmet Fırsatı Tanımılarımızdan